Millet İttifakı Çanakkale Belediye Başkan Adayı Ülgür Gökhan ve eşi Hale Gökhan saat 10.00’da Endüstri Meslek Lisesi’nde 1151 numaralı sandıkta oyunu kullandı.
Ülgür Gökhan’a Belediye Meclis Üyesi Adayları Rebiye Ünüvar ve Erdal Gezen de eşlik ettiler.
Gökhan oy verme işlemini tamamladıktan sonra yapmış olduğu açıklamada, “Oyumuzu kullandık, vatandaşlık görevimizi yaptık. Vatandaşlar Çanakkale’de görebildiğim kadarıyla huzur içerisinde seçim geçiriyorlar. Seçime katılan tüm adaylara teşekkür ediyorum. Çanakkale’de kardeşçe, bilhassa Ayhan Gider ile her karşılaştığımızda kucaklaşarak çalıştık. Bu çok önemli, Türkiye’nin içinden geçtiği hırçın politikalarda, Çanakkale’de bu şekilde seçim sürecini geçirmek çok anlamlıdır” ifadelerini kullandı.
Tunahan Ünsal