Çanakkaleli hayvanseverler platformu, ekip ruhuyla çalışan üyeleriyle birlikte her gün sahipsiz sokak hayvanlarına mama dağıtıyor. Hayvanların, bu tablo karşısındaki mutluluğu ise görülmeye değer…
Soğuk havalarda yiyecek bulmakta, sıcak havalarda ise su bulmakta zorluk çeken sahipsiz sokak hayvanlarının, yardımımıza her daim ihtiyaçları var. Bunun bilincindeki pek çok hayvansever de şehirdeki sahipsiz hayvanlara yardım eli uzatıyor.
Her gün, belirli üyeleri tarafından seçilen noktalarda beslemeler yapan grup, hayvanlara hem mama veriyor hem de su kaplarını yeniliyor. Kedi ve köpeklerin mutluluğu ise görülmeye değer bir tablo ortaya çıkarıyor…
Esra Çanlı