31 Mart Seçimleri’nin ardından görevini devredecek olan Ezine Belediye Başkanı Haluk Babaoğlu, uzun süre birlikte çalıştığı belediye personeli ile vedalaştı.
Yeni dönemde AK Parti’den Belediye Başkan Adayı gösterilmediği için görevini devredecek olan Ezine Belediye Başkanı Haluk Babaoğlu, seçime 3 gün kala makamında Ezine Belediyesi çalışanlarına teşekkür ederek plaket takdim etti.
Başkan Babaoğlu’nun kısa bir konuşma yaptığı belediye çalışanları ile arasında duygu dolu anlar yaşandı.
Gizem Erdoğan