Ak Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan geçtiğimiz günlerde Çan’daydı.
Ak Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan geçtiğimiz günlerde Çan’da vatandaşlarla bir araya geldi. Yerel seçim çalışmaları kapsamında ilçelerde vatandaşlarla bir araya gelmeye devam eden Turan, Çan hakkında, “Çan bu gece sokaklara sığmadı değerlendirmesinde bulundu. Turan, “Sanayisiyle, termaliyle meşhur Çan’ımız bu gece sokaklara sığmadı…” dedi.
Tunahan Ünsal