Gelenekselleşen ‘Bahar Yürüyüşü’ bu yıl, yerel seçimlerden bir gün önce 30 Mart Cumartesi günü yapılacak. Millet İttifakı CHP Belediye Başkan Adayı Ülgür Gökhan’ın da katılım göstereceği yürüyüş, İskele Meydanı’nda halka hitabetle sona erecek.
Tüm Türkiye gibi Çanakkale’nin gündemi de yaklaşan yerel seçimler… Belediye Başkanı Ülgür Gökhan ise pazar günü yapılacak yerel seçimlerden önce, Cumhuriyet Meydanı’ndan başlayarak ‘Bahar Yürüyüşü’ düzenleneceğini duyurdu.
Gökhan, “30 Mart 2019 Cumartesi günü saat 13:30’da büyük bahar yürüyüşümüz için Cumhuriyet Meydanı’nda buluşuyoruz. Yürüyüşümüzün ardından saat 16:00’da İskele Meydanı’nda siz değerli hemşerilerime hitap edeceğim. Bu coşkuyu yaşamaya ve bahara merhaba demeye tüm hemşerilerim davetlidir” şeklinde konuştu.