CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Çanakkale Milletvekili Muharrem Erkek, Lapseki Çardak’taydı.
Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Çanakkale Milletvekili Muharrem Erkek, Çanakkale’deki CHP adaylarının genel merkez bünyesinde en büyük destekçisi olarak bulunuyor. 31 Mart seçimlerine 4 gün kala Erkek ilçe çalışmalarını hızlandırdı. Geçtiğimiz günlerde Lapseki Çardak’a giden Erkek, Belediye Başkan Adayı Metin Semerci ile halka ile etti. Erkek oluşan kalabalık karşısında, “Lapseki Çardak Beldemizde Başkan Adayımız Metin Semerci’ye olan ilgi Martın Sonu Bahar dedirtiyor…” ifadelerini kullandı.
Tunahan Ünsal