Koza Gençlik Derneği, gönüllü üyeleriyle bir araya gelerek çevre temizliği gerçekleştirdi. Ekip, temizliğin ardından ise “Ahbap Çanakkale” , “SosyalBen Çanakkale” , “Çanakkale 1915 İzcilik Gençlik ve Spor Kulübü”ne meydan okudu.
Çevre temizliğinde farkındalık yaratmak isteyen Koza Gençlik Derneği, gönüllü üyeleri ile bir araya gelerek bazı alanlarda temizlik çalışması gerçekleştirdi. Çalışmanın ardından ise dernek tarafından şu açıklama yapıldı:
“Merhaba Çevre Dostu Kuruluş! Çanakkale Koza Gençlik Derneği olarak, #Trashtag etkinliği için gönüllülerimizle bir araya gelerek şehrimizde bulunan bazı alanları temizledik. Şimdi sizi gönüllülerinizle birlikte bu #Trashtag meydan okuma etkinliğini şehrinizde yapmaya davet ediyoruz. ‘Ahbap Çanakkale’ , ‘SosyalBen Çanakkale’ , ‘Çanakkale 1915 İzcilik Gençlik ve Spor Kulübü’ şimdi sıra sizde, boş şans!”
Esra Çanlı