Ak Parti Kepez Belediye Başkan Adayı Alper Altınok, Kepez’de yürütmüş olduğu ziyaret programlarına esnafları da ilave etti.
31 Mart Yerel seçimlerinde sonucu kestirilemeyen bölgelerden olan Kepez’de Belediye Başkan Adaylarının çalışmaları son sürat devam ediyor. Çanakkale Merkez’den daha hareketli seçim atmosferi yaşanan Kepez’de Ak Parti Belediye Başkan Adayı Alper Altınok geçtiğimiz günlerde esnaf ziyaretlerinde bulundu. Altınok ziyareti ile ilgili, “Gönülden gönüle giden bir yol varsa o da esnaflarımızdır diyerek Kepez esnafımızı ve alışveriş yapan değerli hemşerilerimizi ziyaret ettik” dedi.
Tunahan Ünsal