Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Ayhan Gider, geçtiğimiz günlerde Çanlılar Derneği’ne ziyarette bulundu.
Ak Parti Çanakkale Belediye Başkan Adayı Ayhan Gider geçtiğimiz günlerde Belediye İş Merkezi içerisinde yer alan Çanlılar Derneği’ne ziyarette bulundu. Ziyaret sırasında bir dönemler Çan’da yaşadığı dile getiren Ayhan Gider, “Biz ailecek Çan’dan oldukça memnunduk, orada yaşamaktan keyif aldık” vurgusunda bulundu.
Tunahan Ünsal