CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Çanakkale Milletvekili Muharrem Erkek ve İl Başkanı İsmet Güneşhan geçtiğimiz günlerde Gelibolu’ya çıkartma yaptılar.
Cumhuriyet Halk Partisi 31 Mart yerel seçimlerine sayılı günler kala sahadaki çalışmalarına hız verdi. Geçtiğimiz günlerde Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Çanakkale Milletvekili Muharrem Erkek Gelibolu’daydı. Erkek’e Çanakkale İl Başkanı İsmet Güneşhan’da eşlik etti.
Konuyla ilgili Genel Başkan Yardımcısı Erkek, Gelibolu ilçesinin Bolayır ve Güneyli köylerindeydik, vatandaşlarımızla yerel seçimi konuştuk ifadelerini kullandı.
Tunahan Ünsal