Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, Dardanelspor’un Bigaspor ile oynayacağı maç öncesi, futbolcular ve teknik ekibi ziyaret ederek tatlı ikramında bulundu.
Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, Dardanelspor’lu futbolcular ve teknik ekibi ziyaret etti. Gökhan, Dardanelspor’un Bigaspor’la oynayacağı maç öncesi gerçekleştirdiği ziyarette ekibe tatlı ikramında bulundu.
Başkan Gökhan, “Bigaspor maçı öncesi ikram ettiğimiz tatlımızla enerjilerini yükseltmeye ve moral vermeye geldik. Takımımıza başarılar dileriz” ifadelerini kullandı.
Esra Çanlı