Çanakkale Türk Anneler Derneği, 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi’nin 104. Yıl dönümü dolayısıyla öğrencilere maddi destekte bulunmak amaçlı kermes düzenledi.
Büyük zaferin 104. Yıl dönümü etkinlikleri kapsamında Çanakkale Türk Anneler Birliği, Türkan Saylan’da kermes düzenledi. Ev yemekleri ve el emeği ürünlerin satıldığı ve Belediye Başkanı Ülgür Gökhan’ın da katıldığı kermesin geliri, öğrencilere maddi destek sağlamak için kullanılacak.
Esra Çanlı