Çanakkale Deniz Zaferi’nin 104. yıl dönümü kutlamaları çerçevesinde Cumhuriyet Meydanı’nda saat 09.00’da düzenlenen resmi törenin ardından, Çanakkale CHP İl Teşkilatı da Ata’ya çelenk sunumu yaptı. İYİ Part’nin de yer aldığı törende çeşitli dernek ve kuruluşlar da hazır bulundu.
CHP İl Teşkilatı, zaferin 104. yıl dönümü kutlamaları nedeniyle Cumhuriyet Meydanı’nda düzenlenen ve üst düzey devlet erkanın katıldığı törende yerini aldı. Burada yapılan çelenk sunumunun ardından ise il teşkilatı, kendi aralarında düzenlediği çelenk sunma töreni ile Ulu Önder’e saygı ve minnetlerini sundu.
Törende CHP Çanakkale Milletvekilleri Muharrem Erkek ve Özgür Ceylani Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, CHP İl Başkanı İsmet Güneşhan, Merkez İlçe Başkanı Ali Uyanık, İYİ Parti temsilcileri ve çeşitli dernekler ile sivil toplum kuruluşları yer aldı.
Esra Çanlı