Çimenlik Kalesi’nde, Boğaz ve Garnizon Komutanlığı’na bağlı Bando Takımı, 18 Mart dolayısıyla müzik dinletisi verdi. Saat 14.30’da Kale-i Sultaniye’de yapılan gösteri, vatandaşlardan da yoğun ilgi gördü.
Çanakkale Boğaz ve Garnizon Komutanlığı Bando Takımı, Çimenlik Kalesi’nde gösteri düzenledi. 18 Mart Deniz Zaferi şerefine düzenlenen gösteride ‘Çanakkale Marşı’ , ‘Atatürk Marşı’ , ‘Ey Vatan’ gibi sevilen eserler seslendirildi.
Yoğun ilginin olduğu dinletiyi gelen vatandaşlar, çalınan marşlar karşısında hem duygulandı hem de yaşanan tarihi zaferin gururunu iliklerini kadar hissetti…
Esra Çanlı