Çanakkale’de 31 Mart Yerel seçimlerinde seçimin en kritik olacağı alanlardan olan Kepez’de aday olduğu günden itibaren dikkatleri üzerine çeken Gökhan Bayram sosyal medyayı aktif bir şekilde kullanmaya devam ediyor. Kepez Bağımsız Belediye Bayram en son yapmış olduğu paylaşımda, “Eşim ve arkadaşlarımla Kepez’in en uç noktalarına kadar projelerimizi ve kendimizi anlatıyoruz” ifadelerini kullandı. Bayram’ın sahayı oldukça aktif bir şekilde kullandığı gözlerden kaçmıyor.
Tunahan Ünsal