Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

İlk toplantı ÇTSO’da yapıldı

Türkiye Odalar ve Borsalar

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Çanakkale İl Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi’nin ilk toplantısı Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası (ÇTSO) Kongre ve Fuar Merkezi’nde gerçekleştirildi.

ÇTSO’nun haberine göre TOBB Çanakkale İl Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi ilk toplantısını ÇTSO Kongre Fuar Merkezinde gerçekleştirdi.

Toplantıya Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu, Yönetim Kurulu Üyesi Volkan Temiz, İcra Komitesi üyeleri Birce Bilici Şimşek, Bilge Yerlikaya ve Emel Torun, Ayşe Berna Ergin, Didem Güner, Ebru İlter, Gülçin Semizoğlu, İkbal Akça, İnci Bayram, Muradiye Özel Ödül, Seçil Yavaşoğlu, Duygu Aktürk, ÇTSO Genel Sekreteri Sema Sandal ile ÇTB Genel Sekreteri Sevcan Elver katıldı.

Başkan ve Başkan Yardımcıları seçiminin de gerçekleştirildiği toplantıda; Çanakkale İl Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komite Başkanlığına Birce Bilici Şimşek, Başkan Yardımcılıklarına Bilge Yerli Kaya ile Emel Torun seçildiler.

Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu, “Girişimcilik kültürünün İlimizdeki kadınlarla ileriye gideceğini düşünüyoruz. İlimizde Kadın Girişimciliğinin gelişmesine öncülük edecek projeleri hep birlikte hayata geçireceğiz. Girişimci ruhlu kadınlarımızı motive etmek ve onların önünü açmak için her türlü desteği kendilerine sağlayacağız. Girişimcilik eğitimleri başta olmak üzere, ihtiyaçları doğrultusunda seminer ve panellerin düzenlenerek önümüzdeki dönemde ilimizdeki ve bölgemizdeki Kadın Girişimcilerimizin daha aktif çalışmasını sağlayacağınıza inancım sonsuzdur.” diyerek başarılar diledi.

Tüm Hakları Saklıdır. | Renowtech