Yalı Caddesi üzerinde bulunan otoparktan hareket etmek isteyen bir otomobil sürücüsü çöp kamyonuna çarptı.
Dar ve işlek bir Cadde olan Yalı Caddesi üzerinde dün saat 10.30 sularında kaza meydana geldi. Çanakkale Belediyesi’ne ait 34 HP 4792 plakalı çöp kamyonu ile 17 AAU 347 plakalı otomobil çarpıştı.
Kaza saat 10.30 sularında meydana geldi. Çöp kamyonu rutin çöp toplama işlemini yaptığı sırada Yalı Caddesi üzerinden Yalova Restaurant’a doğru dönmek üzere manevra yaptı. Tam o sırada alanda bulunan otoparkta park halinde olan otomobilin sürücüsü, kamyonu görmeyerek ileriye doğru hareket etti. Görünmez kaza o anda meydana geldi. Otomobil kamyona çarptı ve araçta maddi hasar meydana geldi.
Tunahan Ünsal