Çanakkale’de Cumartesi günü etkili olan kar yağışından sadece Merkez değil adalarda nasibini aldı. Gökçeada Belediyesi gün boyu karla mücadele etti.
Belediye, “Yoğun kar yağışı ile birlikte Gökçeada Belediyesi de karla mücadele programını uygulamaya geçirmiştir. Kar yağışı ardından olumsuz koşulların oluşmaması için tüm ekiplerimiz seferber edilmiştir. Hazır olan ekiplerimize her türlü ihtiyacınız için 0286 887 24 76 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz” duyurusunda bulundu.
Haber Merkezi