Ankara’da gerçekleştirilen Hak Temelli Etkinlik Yönetimi Eğitimi’nde Topluma Destek Derneği Çanakkale Şubesi’ni Dernek Yönetim Kurulu Üyesi Damla Kaplan temsil etti.
Topluma Destek Derneği, Sivil Düşün tarafından Ankara’da gerçekleştirilen ”Hak temelli etkinlik yönetimi’ eğitimine katıldı.
Türkiye genelinde 25 katılımcının yer aldığı eğitime Çanakkale’den Topluma Destek Derneği katıldı. Eğitimde Topluma Destek Derneği’ni yönetim kurulu üyesi Damla Kaplan temsil etti. STK’lar arasında etkileşimin arttığı oturumlarda gelecek proje ve ortak etkinlikler hakkında temeller atıldı.
Haber Merkezi