Ak Parti Çanakkale Belediye Başkan Adayı Ayhan Gider geçtiğimiz gün Ülkü Ocakları ile bir araya geldi.
Belediye Başkan Adayı Ayhan Gider, AK Parti ile MHP’nin Çanakkale’de kurmuş olduğu Cumhur İttifakı’ndan hemen sonra Ülkü Ocakları ile bir araya geldi. Gider ziyareti sonrasında, “Ülkü Ocakları’ndaki genç kardeşlerimizle bir araya geldik. Geleceğimiz olan arkadaşlarımız ile kamu yönetimi, siyaset bilimi ve kent sorunları üzerine söyleşi gerçekleştirdik. Davetlerinin yanı sıra gösterdikleri ilgi ve alakadan dolayı kendilerine teşekkürlerimizi iletiyoruz” ifadelerini kullandı.
Haber Merkezi