Çanakkale Gençlik Merkezi Spor Salonu’nda gerçekleştirilen ve iki gün süren Analig Masa Tenisi grup müsabakaları sonunda dereceye giren sporcu ve takımlar ödüllendirildi.
Çanakkale Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’nün haberine göre 16-17 Şubat tarihleri arasında Çanakkale Gençlik Merkezi Spor Salonunda gerçekleştirilen Analig Masa Tenisi grup müsabakalarının açılış seremonisi ile başladı.
Oldukça çekişmeli geçen karşılaşmalara Kırklareli, Tekirdağ, Edirne, Çanakkale, Balıkesir, Bursa, Yalova, İstanbul, Kocaeli ve Sakarya illerinden toplam 66 sporcunun katıldı. 2 gün süren müsabakaların sonunda dereceye giren sporculara ve takımlara madalya ve başarı belgeleri Çanakkale Gençlik ve Spor İl Müdürü Aziz Sinan Alp, Spor Şube Müdürü Sedat Bektaş, Okul Sporları Şube Müdürü İsmail Hakkı Şenel, Masa Tenisi İl Temsilcisi Tezcan Kaya, antrenörler ve idareciler tarafından takdim edildi.