AK Parti Bursa Milletvekili Mustafa Esgin, Çanakkale’ye gelerek AK Parti İl Başkanı Gültekin Yıldız ile bir araya geldi.
AK Parti Bursa Milletvekili ve TBMM Kamu İktisadi Teşebbüsleri Komisyonu Üyesi Mustafa Esgin, 31 Mart Yerel Seçimleri adaylık işlemleri için Çanakkale’ye gelerek temaslarda bulundu. Esgin, AK Parti Çanakkale İl Başkanı Gültekin Yıldız ile de görüşerek yerel seçim süreci ile ilgili değerlendirmelerde bulundu.
Esgin’in ziyaretinin ardından ise Gültekin Yıldız, “Bursa Milletvekilimiz Sayın Mustafa Esgin, bugün Genel Merkezimizin görevlendirmesiyle 31 Mart Yerel Seçimleri adaylık işlemleri için Çanakkale’mizdeydi. Kendisine teşekkür ediyoruz” açıklamasını yaptı.