Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Esnaf Odaları Birliğine ÇTSO’dan Ziyaret

Çanakkale Ticaret ve Sanayi

Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası’nın (ÇTSO) yeni başkanı ve yönetimi, Çanakkale Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birlik Başkanlığını ziyaret ederek yeni başkan ve yönetimini tebrik etti.

ÇTSO Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu, Başkan Yardımcısı Fahrettin Ersoy, Yönetim Kurulu Üyeleri Semih Toprak ve Akın Yalman ile Genel Sekreter Sema Sandal’ın bulunduğu ziyarette Başkan Selçuk Semizoğlu, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birlik Başkanı Ünal Özcan’ı tebrik ederek başarılar diledi. Esnaf ve sanatkarların sorunlarının kendilerini de yakından ilgilendirdiğini belirten ÇTSO Başkanı Semizoğlu, “Esnaf Odaları da kurulmaları yasa ile gerçekleştirilen kamu kurumu niteliğinde meslek kuruluşlarıdır. Devletin resmi muhatap aldığı kurumlardır. İş dünyasının resmi temsilcileri olarak, tacir ve sanayicimizin, esnafımızın sorunlarının çözümünde ortak hareketimiz güç birliğimiz de çok önemlidir. Üyelerimizin, tacir ve sanayicinin, esnafımızın sorunlarında senin üyen benim üyem demeden ortak hareket etmeliyiz. Nitekim Çanakkale Ticaret Sitesi konusunu çözmek için de sizlerle mutabakata böyle vardık. Otogarın sorunları üyelerimizin ortak sorunu. Şehrimize yakışır hale getirmek için bu konuda da birlikte hareket etmeliyiz. Ahilik kültürümüzün yaşatılması, kaybolmaya yüz tutan mesleklerde çırak, usta yetiştirilmesi, İlimizin ekonomik hayatına katkı sunması adına yapılacak her çalışmada biz ÇTSO olarak işbirliğine hazırız” dedi.

Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birlik Başkanı Ünal Özcan, “İnşallah işbirliğimiz artarak devam edecek ve üyelerimiz için, Çanakkale’miz için daha iyisi ne ise yapmak için birlikte hareket edeceğiz, daha sık bir araya geleceğiz.” dedi.

Haber Merkezi

Tüm Hakları Saklıdır. | Renowtech