15 Temmuz’un ikinci yıl dönümünde İskele Meydanı’nda toplanan vatandaşlar, sabah ezanına kadar meydanda durdu.
FETÖ mensupları tarafından gerçekleştirilmeye çalışılan ancak milletin gösterdiği direniş ile püskürtülen darbe girişiminin ikinci yıl dönümünde, Çanakkale’de etkinlikler düzenlendi.
İskele Meydanı’nda ve Kordonboyu’nda Çanakkale Valiliği, Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası, İl Milli Eğitim Müdürlüğü, GESTAŞ, AFAD, Müftülük, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü, Kale Seramik ve Gelibolu Tarihi Alan Başkanlığı tarafından düzenlenen etkinliklerde bir araya gelen vatandaşlar, geçmiş yıl olduğu gibi sabahın erken saatlerine kadar meydanlarda durdu.
Atakan Alkış