Perşembe günü mazbatalarını alan Cumhuriyet Halk Partisi’nin (CHP) Çanakkale Milletvekilleri, önceki gün meclise giderek kayıtlarını yaptırdı.
Kayıt yaptırmaya eşleri ve evlatlarıyla birlikte giden CHP Çanakkale Milletvekilleri Av. Muharrem Erkek ve Özgür Ceylan’a, kaydın ardından vekil rozetlerini eşleri taktı.
Av.Muharrem Erkek, mazbatasını da Çanakkale il seçim kurulundan alıp kendisine getiren eşi Özen Erkek ve oğulları Aslan Erkek ile birlikte kayıt yaptırdıktan sonra hatıra pozu verdi. CHP Biga İlçe Başkanıyken istifa eden ve şimdi 27. Dönemde Çanakkale’nin yeni vekili olan Özgür Ceylan da rozetini eşi Arzu Ceylan’ın elinden alarak görevine başladı.
Eylem Gözeldere