Renkli ve Neşeli Yaz Atölyeleri

Kentteki bütün çocuklara hizmet vermek amacıyla yola çıkan ve bu amaç doğrultusunda çalışmalarını sürdürerek ikinci yılında 1430 üye sayısına ulaşan Çocuk Kültür Evi’nin 2018 dönemi yaz atölyeleri başladı.

Çanakkale Belediyesi’nin haberine göre; Yoğun ilgiyle karşılanan Çocuk Kültür Evi Yaz Atölyeleri, çocuklara sanattan dramaya, robotik/makerdan müziğe, akıl oyunlarından Troya Masallarına kadar farklı disiplinlerden pek çok atölye programı sunuyor. Program kapsamında çocuklarda tarih ve ekoloji alanında farkındalık oluşturma hedefiyle düzenlenen yaz gezileri de bulunuyor.

5-6, 7-9 ve 10+ yaş aralığındaki çocuklara yönelik, ücretsiz olarak sunulan atölye programları 18 Haziran-13 Temmuz ve 16 Temmuz-10 Ağustos tarihlerinde gerçekleşecek iki dönemden oluşuyor. Çocuk Kültür Evi Yaz Atölyeleri kapsamında, çocuklar yaratıcılıklarını keşfedecekleri renkli ve neşeli bir sürece dahil olurken, veliler de Çocuk Kültür Evi koordinatörü Evren Aldoğan tarafından gerçekleştirilen veli oryantasyon toplantılarına katılma olanağı buluyor.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com