Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Bayramiç Ziraat Odası’ndan ÇTB’ye Ziyaret

Bayramiç Ziraat Odası Yönetim

Bayramiç Ziraat Odası Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Pehlivan ve Odanın Yönetim Kurulu Üyeleri, Çanakkale Ticaret Borsası Meclis Başkanı Abdullah Deniz’i ziyaret etti.

Gerçekleştirilen ziyarette; Coğrafi işaret tecili alınan ve Bayramiç çiftçisinin yüzünü güldüren Bayramiç Beyazının ilçeye sağladığı ekonomik katkılar, ihracat ve satış imkânlarının araştırılması üzerine görüşmeler yapıldı.

Başkan Deniz, “Bayramiç Ziraat Odası olarak, Bayramiç’imizin marka değerlerini ve üreticimizin kazancını yükseltmek adına gerçekleştirdiğiniz çalışmalarınızdan dolayı öncelikle sizleri tebrik ediyoruz. Bizler de Ticaret Borsası olarak üyelerimizin sektörlerinde gelişmelerini sağlamak için uygun ortamlar hazırlamak ve bölgemizin ekonomisini geliştirmek amacıyla ülkemizde ve dünyada Çanakkale’mizin ve üyelerimizin en iyi şekilde tanıtımını yapmayı misyon edindik.  Üyelerimizi ve ürünlerini dış pazarlarda tanıtmak, ihracat hacmini artırmak, yabancı firmalar ile ilişkilerini ve işbirliklerini güçlendirmek ve küresel ekonomide hak ettikleri yeri almalarını sağlamak adına yurtiçi ve yurtdışı fuarlarına katılım sağlıyoruz. Bu çalışmalarımızda sizlerle her zaman işbirliği içerisinde olmaya hazırız. Tarımın paydaşları olarak bizler birlikte hareket ederek, ilimizin tarımda marka şehir olması yolunda hızlı adımlarla ilerleyeceğiz düşüncesindeyim.” dedi.

Başkan Abdullah Deniz,  Bayramiç Ziraat Odası Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Pehlivan ve odanın yönetim kurulu üyelerinin kendilerini ziyaret etmesinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek teşekkür etti.  Haber Merkezi

 

Tüm Hakları Saklıdır. | Renowtech