Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan ve Kepez Belediye Başkanı Ömer Faruk Mutan, sosyal medya hesaplarından babalar günüyle ilgili paylaşımlarda bulundular.
Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan babalar günüyle ilgili, “Zamanını, ilgisini ve sevgisini çocuklarına veren, onların iyi bir geleceğe sahip olabilmesi için büyük sorumluluklar yüklenen tüm fedakar babaların ve heyecanla çocuklarına kavuşacakları günü bekleyen tüm baba adaylarının anlamlı günlerini kutluyor, babalar gününde ölümsüz sevdasıyla yüreği baba hasreti çekenlere de Nazım Usta’dan bir ufak şiir ile sesleniyorum;
Baba! Babam, ağabeyim, kardeşim, arkadaşım! Ne zulüm, ne ölüm, ne korku başımı eğemez! Yalnız senin elini öpmek için eğilir başım” açıklamasında bulundu.
Kepez Belediye Başkanı Dr. Ömer Faruk Mutan, “Babalar gününüz kutlu olsun” dedi.
Tunahan Ünsal