Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

“Beraber hizmet edeceğiz”

AK Parti 2. Sıra

AK Parti 2. Sıra Milletvekili Adayı Jülide İskenderoğlu, seçimi kazandığı taktirde meclisteki koltuğunun kendisinin değil tüm Çanakkalelilerin olacağını söyledi.

Partili partisiz tüm Çanakkale’nin vekili olacağının altını çizen İskenderoğlu; “Çanakkale’ye hizmet etmek istiyorum. 7’den 77’ye tüm Çanakkalelilerin desteğini bekliyorum” şeklinde konuştu.

DUR DURAK BİLMİYOR

Yoğun çalışma temposuyla seçim çalışmalarını sürdüren Jülide İskenderoğlu, hafta sonunu da boş geçirmedi. Cumartesi günü Eceabat İlçesine geçen İskenderoğlu, önce esnafları sonra Behramlı Köyünü ziyaret etti. Milletvekili adayına Behramlı köyünde özellikle kadınlar yoğun ilgi gösterdi. Orucunu Eceabat Belediyesi tarafından düzenlenen iftar yemeğinde Eceabatlı hemşerileri ile açtıktan sonra Çanakkale Kordon boyunda gençlerle bir araya geldi. Kafeleri tek tek ziyaret eden İskenderoğlu’na gençlerin ilgisi görülmeye değerdi. İskenderoğlu’nu masalarına davet eden gençler kendisine çay ikramında bulundular. Jülide İskenderoğlu, Cumartesi programını üniversiteli kız öğrencilerle birlikte yaptığı sahur ile noktaladı.

HUZUREVİ SAKİNLERİNE  MORAL VERDİ

Pazar gününü de boş geçirmeyen Jülide İskenderoğlu, ilk olarak Kadir Gecesi münasebetiyle Çanakkale Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezini ziyaret ederek Büyüklerimizle bir araya geldi. Onlarla tek tek ilgilenip ellerini öpen İskenderoğlu, hayır dualarını istemeyi ihmal etmedi. Bu ziyaretten oldukça mutlu olan ve moral bulan huzurevi sakinleri,  genç milletvekili adayına teşekkür ettiler.

“HERKESİN VEKİLİ OLACAĞIM”

Mübarek Ramazan ayının bitmesine sayılı günler kaldığını vurgulayan İskenderoğlu; “Allah tuttuğunuz oruçları kabul etsin. Tekrarını nasip etsin. Bin geceden daha hayırlı olan Kadir geceniz mübarek olsun. Allah nasip eder de meclise gidebilirsem kadınlarımız ve gençlerimiz başta olmak üzere partili partisiz tüm Çanakkale’yi temsil edeceğim. Benim oturduğum koltuk sizin koltuğunuz olacak. Kadının elinin değdiği her şey güzelleşir, bende güzel Çanakkale’mizi daha da güzelleştirmek için bu yola baş koydum. AK Parti iktidarının Çanakkale’nin dört bir yanında teri ve emeği var. Sizlerin desteğiyle meclise gittiğim de Çanakkale için ter dökeceğim. Sizlerin sayesinde sizlerle beraber güzel Çanakkale’mize hizmet edeceğiz” diye konuştu.

Haber Merkezi

Tüm Hakları Saklıdır. | Renowtech