İyi Parti Çanakkale Milletvekili Adayı İsmet Balkan, seçim çalışmaları kapsamında Biga’da bir dizi ziyarette bulundu.
Biga çarşısını, İyi Parti Biga İlçe Başkan Mehmet Emir ve parti yöneticileriyle beraber gezen ve tek tek dükkanlara girerek, sıkmadık el bırakmayan Balkan; “Biga’nın dört bir yanından İyi Parti sesleri yükseliyor.” diye konuştu.
“EMEKLERİN BOŞA HARCANMASINA KESİNLİKLE İZİN VERMEYECEĞİZ”
“Bigalı üreticimiz, çiftçimiz müsterih olsun” diyen Balkan, İyi Parti İktidarında, marka değerlerin korunmasını, geliştirilmesini, teşvik edilmesini sağlayacağız. Biga’mız zengin topraklarıyla, bereketli ürünlerin yetiştirildiği, adeta bölgemizin besin üretim deposu. Çiftçimizin, üreticimizin emeğinin boşa harcanmasına kesinlikle izin vermeyeceğiz. Milletvekili seçildiğimde bizzat bunların takipçisi, partim adına ben olacağım. Bunu sağlayabilmemiz için Millet İttifakı’na, İyi Parti’ye destek vermenizi istiyorum.” dedi.
Haber Merkezi