Çanakkale’de basketbolun enleri, ödüllerini Anafartalar Spor Salonu’nda düzenlenen etkinlikte aldılar.
Çanakkale’de basketbol camiasının enleri belirlendi. Basketbolda en iyiler ödüllerini dün düzenlenen etkinlikte Anafartalar Spor Salonu’nda saat 17.30’da aldılar. 2017-2018 Basketbol yerel liglerinde dereceye giren takımların ve kategorilerin belirlendiği etkinlikte ayrıca, 2017-2018 sezonunda, U-11, U-12, U13, U-14, Erkekler ve U-15, U-13 kızlarda müsabakaya katılan sporcular madalyalarını aldılar.
YILIN ONUR ÖDÜLÜ BAŞKAN YAVAŞ’A
Yılın Onur Ödülü’nün sahibi Umurbey Belediye Başkanı Sami Yavaş olurken, Yılın Destek Ödülü’nü Çevik Kuvvet Müdürü Serkan Çelikkanat aldı. Çanakkale’de yılın hakemi ise, Mirhan Ataşer- Münevver Özemre- Kayhan Sevimli oldu.
Tunahan Ünsal