Kepez Belediye Başkanı Dr. Ömer Faruk Mutan, Cumhurbaşkanlığı seçimleri öncesi soluğu Bayramiç’te aldı. Bayramiçliler ile bir araya gelen Mutan’a ilgi büyük oldu.
Kepez Belediye Başkanı Ömer Faruk Mutan, seçim çalışmaları kapsamında geçtiğimiz günlerde Bayramiç’in Pıtıreli Köyü’nde vatandaşlar ile bir araya geldi. Mutan, sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımda, “24 Haziran Cumhurbaşkanlığı seçimleri kapsamında Cumhuriyet Halk Partisi Bayramiç İlçe Örgütü ile birlikte Bayramiç Pıtıreli Köyü’nde vatandaşlarımızı ziyaret ederek, iftar sofralarında buluştuk.” dedi.
Tunahan Ünsal