Kepez Belediyesi iftar sofraları kurmaya son sürat devam ediyor. Belediye geçtiğimiz gün TOKİ 960’da vatandaşlarla iftarda bir araya geldi.
Kepez’de çok sayıda vatandaşın katıldığı iftar sofralarının kurulması son sürat devam ediyor. Kepez halkı geçtiğimiz gün TOKİ 960’da iftarda bir araya geldiler. Çok sayıda vatandaşın katıldığı iftar ile ilgili Kepez Belediye Başkanı Ömer Faruk Mutan twitter üzerinden paylaşımda bulundu.
Mutan iftarla ilgili, “İftar sofralarımızda bu akşam TOKİ 960’da halkımız ile bir araya geldik. Bu akşam düzenlenen iftar sofrasında ÜSAT Grup’a katkılarından dolayı teşekkürlerimi sunuyorum. Allah kabul etsin.” cümlelerini kurdu.
Tunahan Ünsal