Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Millet İttifakı Köy Hayırlarında

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP)

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkan Yardımcısı ve Çanakkale Milletvekili Muharrem Erkek, Merkez Gökçalı Köyü hayrına katılarak hemşehrileriyle buluştu. İYİ Parti yöneticileri ve Milletvekili aday adaylarının da katıldığı köy hayrında “Millet İttifakı” doğal olarak can buldu.

CHP Genel Merkezinde milletvekili aday adaylarıyla görüşme yapan 5 MYK üyesinden biri olan Erkek, görüşmeleri tamamlamasının hemen ardından soluğu memleketinde aldı.

CHP Çanakkale İl Başkanı İsmet Güneşhan, Merkez İlçe Başkanı Ali Uyanık ve yöneticilerle birlikte hayra katılan Erkek, “Ülkemiz 24 Haziran’da geleceğini belirleyecek bir seçime gidecek. Bu seçim her zamankinden önemli bir nitelikte. İyi bir ekonomi mi kötü bir ekonomi mi, hakça bir paylaşım düzeni mi yandaşların zengin edildiği bir düzen mi, demokrasi mi diktatörlük mü, tarafsız ve bağımsız bir yargı mı Saraya bağlı bir yargı mı, çocuklarımızın iyi bir eğitim aldığı sistem mi yapboza döndürülmüş bir sistem mi, özgürlükler mi OHAL mi, tarafsız bir Cumhurbaşkanı mı bir partinin Cumhurbaşkanı mı, yurtta barış dünyada barış mı yoksa sıfır dostumuzun kaldığı dış politika mı, doğanın korunduğu mu yoksa yok edildiği bir anlayış mı 24 Haziran’da milletimiz bunlara karar verecek. İçinde yaşadığımız sıkıntılı günlere 24 Haziran’da ‘yeter’ ‘tamam’ diyeceğiz.” dedi.

Genel Başkan Yardımcısı Erkek ile birlikte hayra katılan CHP heyetinin yanında Millet İttifakı’nı oluşturan partilerden İYİ Parti temsilcilerinin de hayra katılması renkli görüntülere neden oldu. Millet İttifakı temsilcileri, sohbet ettikten sonra Atatürk heykeli önünde poz verdi.

Haber Merkezi

 

Tüm Hakları Saklıdır. | Renowtech