Milli Sporcu Birgül Erken, Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Selçuk Semizoğlu’nu ziyaret etti.
ÇTSO’nun haberine göre; Serbest Dalış branşında Milli Sporcu olarak ülkemizi uluslararası birçok organizasyonda temsil eden Birgül Erken Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı (ÇTSO) Yönetim Kurulu Başkanımız Selçuk Semizoğlu’nu ziyaret etti.
Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu, serbest dalışın farklı disiplinlerinde hem havuzda hem de denizde defalarca Türkiye Rekoru kırarak birinci olan Birgül Erken’i tebrik ederek yapacağı rekor denemelerinde başarılar diledi.