İl Koordinasyon Kurulu’nun 2017 Yılı I. Dönem Değerlendirme Toplantısı 10 Nisan 2018 Salı günü saat 14.00’da Ticaret Borsası Toplantı Salonu’nda gerçekleştirildi.
İl Ekonomik Toplantısı ve Muhtarlar Toplantısı’nın ardından İl Koordinasyon Kurulu’nun 2017 Yılı I. Dönem Değerlendirme Toplantısı da 10 Nisan 2018 Salı günü saat 14.00 itibariyle gerçekleştirildi. Toplantı; Ticaret Borsası Toplantı Salonu’nda yapıldı.
Koordinasyon toplantısında kurum/kuruluşların birinci derecede yetkililer hazır bulundu. ÇAnakkale Valisi Orhan Tavlı başkanlığında süren toplantıda; 2018 yatırımlarına ilişkin “İller Yatırım Projeleri İzleme Raporu” ve “Yatırımcı Kuruluş Dönem Raporu” ile yatırımlara ilişkin sunumlar gerçekleştirildi.
Yıldız Sağlam