Çanakkale Belediye Meclisi, nisan ayı toplantısı 5-6 Nisan tarihlerinde gerçekleştirildi. Toplantıda açılış-güncel konuşmaların ardından encümen ve komisyon seçimleri yapıldı.
Çanakkale Belediye Meclisi, nisan ayı toplantısını gerçekleştirdi. 5-6 Nisan tarihlerinde gerçekleşen toplantıda güncel konuların ardından encümen ve komisyon seçimleri yapıldı. Encümen üyeleri oy birliği ile Erkan Aygören, Berkay Güzel, Hüseyin Koç oldu.
Encümen üye seçiminin ardından yapılan komisyon seçimlerinde; Adnan Güler, Mehmet Soylu, Muzaffer Özgen, Saffet Kocabaş, Erdal Savaş Plan ve Bütçe Komisyonu’na seçildi. Ulaşım Komisyonu’nda; Erkan Aygören, Muzaffer Özgen, Mustafa Kurt, Cafer Mercan yer aldı. Şoför Komisyonu’na; Yalçın Ülkü,Cafer Mercan ve Ufuk Demirbaş seçildi. Şikayet Değerlendirme ve Ceza Komisyon Üyeleri ise Adnan Güler, Bilge Şimşek, İsmet Yılmaz oldu.
Yıldız Sağlam