Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Okumanın Yaşı Yok!

68 (Altmış Sekiz) yaşındaki

68 (Altmış Sekiz) yaşındaki Fehime Tetik Hanımefendi, edebiyat veya hukuk fakültesinde öğrenim görme hedefini gerçekleştirmek için Açık Öğretim Kurumları Ortaöğretim kademesinde derslerine azim ve kararlılıkla devam ediyor.

Milli Eğitim İl Müdürlüğü haberine göre; Açık Öğretim Kurumları Ortaöğretim kademesi İngilizce sınavı öncesi İl Milli Eğitim Müdürü Osman Özkan Fehime Tetik  Hanımefendi ile bir araya gelerek sohbet etti. İl Milli Eğitim Müdürü Osman Özkan öğrencilerimize ve gençlerimize örnek olduğu için Fehime Tetik Hanımefendi’ye teşekkür ederek kendilerinden bir istekleri olup olmadığını sordu.

Fehime Tetik Hanımefendi de önceki sınav oturumlarında giriş katındaki dersliklerde sınava girdiğini ancak bu sınav oturumunda sınav salonunun 3. kattaki bir derslik olarak belirlendiğini, yaşı itibariyle merdivenleri çıkmakta zorlandığını İl Milli Eğitim Müdürü Osman Özkan’a iletti. Bu durum üzerine İl Milli Eğitim Müdürü Osman Özkan gerekli önlemlerin ivedi olarak alınması için birim amirlerine talimat verdi. Sohbetin devamında İl Milli Eğitim Müdürü Osman Özkan Fehime Tetik Hanımefendi’ye öğrenim hayatında başarılar diledi.

 

Tüm Hakları Saklıdır. | Renowtech