Bursa’da gerçekleştirilen Liseler arası Atletizm Türkiye Şampiyonasında ilimizi temsil eden başarılı atletlerimiz Şampiyonadan ilimize madalyalarla dönmeyi başardı.
Bursa’da gerçekleştirilen Liseler arası Atletizm Türkiye Şampiyonasında ilimizi temsil eden başarılı atletlerimiz Şampiyonadan ilimize madalyalarla dönmeyi başardılar. 27-28 Mart 2018 tarihleri arasında Bursa’da yapılan Liseler Türkiye Atletizm Şampiyonasında İlimizi temsil eden başarılı sporcularımız Aşkın Sadi Aşkın 100m ve 200m de Türkiye Şampiyonu, Kadir Furkan Sivrioğlu Üç Adım Atlama da Türkiye 3’ncüsü, Ezgi Arındı Uzun Atlama da Türkiye 4’ncüsü olmayı başararak ilimize madalyalarla dönmeyi başardılar. Çanakkale Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü , başarılı sporcular Aşkın Sadi Aşkın, Kadir Furkan Sivrioğlu, Ezgi Arındı’yı ve başarılı antrenörleri Vijdan Berberoğlu’nu tebrik ederek bundan sonraki katılacakları şampiyonalara başarılar diledi.
Haber Merkezi