Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Vekil Öz’den Kadınlara Destek

CHP Çanakkale Milletvekili TBMM

CHP Çanakkale Milletvekili TBMM Başkanlık Divanı Üyesi Bülent Öz, TBMM Başkanlık Divanı nöbetinin hemen ardından Çanakkale’ye geldi ve TBMM’deki 18 Mart Çanakkale Zaferi için hazırlanan tiyatro gösteriminde kadın sanatçılarımızın sahneye çıkmasının engellenmesine yönelik tüm CHP Kadın Kolları tarafından Türkiye’de ve Gelibolu’da eş zamanlı gerçekleştirilen basın açıklamasına katıldı.

CHP Kadın Kollarının açıklaması hakkında; “KADINA, LAİKLİĞE, ÖZGÜRLÜĞE DÜŞMAN BU ZİHNİYETİ KABUL ETMİYORUZ, SORUMLULAR DERHAL İSTİFA ETSİN” dediler diye bilgi veren CHP’li Bülent Öz, basın açıklamasında söz alarak; “Tiyatro provalarının ve gösterimin sahnelendiği anın fotoğraflarının göstererek, kadın sanatçılarımızın tiyatro sahnede olmasının engellenerek kenarda bekletildiğinin ispatlarını gösterdim.” diye konuştu.

“ÖRGÜTLERİMİZİN EMRİNDE HEMŞEHRİLERİMİZİN YANINDAYIZ”

Her zaman olduğu gibi örgütlerimizin emrinde vatandaşımızın yanındayız ve sadece seçimden seçime değil her zaman ziyaretlerimizi sürdürmeye devam edeceğiz diyerek Ailem Çanakkale vurgusu yapan CHP’li Öz, CHP Gelibolu İlçe Başkanı Nevzat Kaya ve İlçe Örgütüyle birlikte Gelibolulu hemşerilerini yanız bırakmadı.

CHP İlçe Örgütü ile birlikte Gelibolu Pazarını ziyaret ederek pazar esnafına hayırlı işler dileyen ve vatandaşlarla bir bir ilgilenen CHP’li Bülent Öz;

“Pazardaki ürünlerin pahalılığı üretim girdi maliyetlerinin fazlalığından kaynaklanıyor. Çünkü Mazot ve gübre 15 yılda %400’den fazla arttı. Bu artış ürünün pazardaki fiyatlarına yansıyor halkımızın alım gücünü düşürmektedir.

Ülkemizde bizi biz yapan değerler çalışıyor ve emek veriyor. Cumhuriyet Halk Partisi her zaman vatandaşımızın yararına olan politikalar üretiyor ve ithalat yerine önce yerli çiftçimizin desteklenmesi için mücadele ediyoruz. Çünkü İthal ile yerli çiftçimiz ile rekabet etmek ülke politikası olamaz.

CHP olarak esnafımızın ve vatandaşımızın yanında oluyoruz, ürün fiyatlarının düşmesi için tüm çabamızı gösteriyoruz.” dedi.

“CHP, VATANDAŞLARIMIZIN TALEPLERİNE GÖRE HAREKET EDİYOR”

CHP Gelibolu İlçe Örgütüyle birlikte Pazaryeri etrafındaki kahveleri, Atatürk Kültür Merkezi ve Etrafındaki kafeleri, yeni kordondaki tüm kafeleri, Vedat Namık URAS Parkını ve Liman Esnafını ziyaret eden Çanakkale Milletvekili Bülent Öz, “AKP’nin ben bilirim politikası Ülkemizin geleceğine zarar veriyor ama CHP olarak ilçe ile, köy köy geziyoruz ve politikalarımızı vatandaşlarımızın taleplerine göre belirliyoruz. CHP İktidarında kazanan bir kişi değil vatandaşımızın tümü olacak.” dedi.

CHP’li Bülent Öz, CHP Gelibolu İlçe Örgütüyle birlikte Gelibolu Ocaklı ve Yeniköy’e giderek hemşehrileriyle hasret giderdi ve evi yanan Mehmet Çiçek’i ziyaret ederek geçmiş olsun temennilerini iletti.

CHP Gelibolu İlçe Örgütüyle birlikte ziyaretlerini sürdüren CHP’li Öz, CHP Gelibolu İlçe Başkanı Nevzat Kaya ve İlçe Örgütüyle birlikte Bayırköy ve Sütlüce ziyaretleri gerçekleştirdi ve hemşehrileriyle yaptığı sohbetlerinde;

“ÇİFTÇİMİZ TEKRAR MİLLETİMİZİN EFENDİSİ OLACAK”

“Köylü milletin efendisidir ve köylümüzün kazancını harcaması ekonomimizin gülen yüzüdür gerçeği yanlış tarım politikaları nedeniyle ne yazık ki unutuldu. Çiftçimizin kazancını azalıyor ve ülkemizdeki ekonomik zorlukların da temelini oluşturuyor.

Tarımsal desteklemeler ilan edildiği gibi çiftçimize destek olmuyor. Çünkü verilen desteklemelerden kat ve kat fazlası üretim girdi maliyetleri artışıyla çiftçimizin cebinden çıkıyor.

CHP iktidarında ekonomimizin düzelmesi için atılacak ilk adım çiftçimizin tekrar milletimizin efendisi olmasını sağlayacak, üretim girdi maliyetlerinin düşürülmesi olacak. Bu sayede verilecek destekleme çiftçimize maliyet değil ekonomik katkı olacaktır.” dedi.

Haber Merkezi

Tüm Hakları Saklıdır. | Renowtech