Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Çanlılar Yemekte Buluştu

Çanlılar Derneği üyeleri, cuma

Çanlılar Derneği üyeleri, cuma akşamı saat 20.00’de Marina Restaurant’ta düzenlenen yemekte bir araya geldi. Dernek tarafından düzenlenen dayanışma yemeğine CHP Çanakkale Milletvekili Bülent Öz’de katıldı. Yemekten hemen önce Çanlılar Derneği başkanı Mustafa Salkım, kalabalıktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Çanlılar Derneği üyeleri, cuma akşamı saat 20.00’de Marina Restaurant’ta düzenlenen yemekte bir araya geldi. Çanlı olduğu bilinen CHP Çanakkale Milletvekili Bülent Öz ve eşi Şebnem Öz de dernek tarafından düzenlenen yemeğe katıldı. Milletvekili Öz, Çanlı hemşerileriyle yakından ilgilendi. Masalarda bulunan hemşerileriyle tek tek selamlaştı.

Dernek tarafından düzenlenen yemekte Çanlılar Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Salkım, “Bu akşam burada Çanlılar dayanışma gecesi düzenledik. Hiç beklemediğimiz bir ilgi alakayla karşılaştık. Bundan dolayı çok mutluyuz. Dernek olarak gönüllülük esasına göre çalışıyoruz. Daha çok sosyal dayanışma hareketlerinin içinde olmaya gayret ediyoruz. Bunların ilkini de burada dayanışma gününde gerçekleştiriyoruz. Burada ortaya çıkan bu tablodan memnuniyet duyduğumu iletiyorum” dedi.

Tunahan Ünsal

Tüm Hakları Saklıdır. | Renowtech