Çan Belediyesi, kültür sanat etkinlikleri kapsamında ücretsiz olarak düzenlediği tiyatro gösterisiyle, Çanlıların güzel bir akşam geçirmelerini sağladı.
Çan Belediyesi haberine göre; Belediyenin Morris Tiyatro Sanat Topluluğu’nun hazırladığı tiyatro gösterisi 27 Mart Salı akşamı yine Çan Belediyesi Düğün Salonu’nda sahnelendi. Tiyatro etkinliği ile salonu tıka basa dolduran Çanlılar, harika vakit geçirdiler.
Son 9 yıldır Çan’da yapılan sosyal ve kültürel faaliyetler hız kesmeksizin devam ediyor. Bunun bir örneği daha dün akşam sahnelenen tiyatro gösterisiydi. ’Sevgili Doktor’ ve ‘Asosyal Medya’ isminde iki oyunla seyirci karşısına çıkan Çan Belediyesi Morris Tiyatro Sanat Topluluğu, izleyicilerden tam not aldı. Bu anlamda Çanlılar ayrıcalıklı ve şanslı hissettiklerini ifade etti.