Dün saat 15.00’te Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Sergi Evi’nde “Minik eller, büyük kalpler baskı resim sergisi” açıldı. Sergide sunulan eserleri Nedime Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Uygulamalı Anaokulu öğrencileri hazırladı.
Dün saat 15.00’te Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Sergi Evi’nde “Minik eller, büyük kalpler baskı resim sergisi” açıldı. Sergide sunulan eserleri Nedime Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Uygulamalı Anaokulu öğrencileri hazırladı. Öğrenciler öğretmen Asiye Özceylan yönetiminde sergide sunacakları eserlerini tasarladılar. Serginin açılışına Deniz Piyade Kıdemli Albay Merkez Komutanı Necmettin Sarı ve İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Erdal Doğancı katıldı.
Sergide öğrencilerin hazırlamış oldukları eserler oldukça dikkat çekti. Ziyaretçiler tarafından eserler tek tek titizlikle incelendi. Serginin ayrıca bu gün özellikle Down Sendromlular gününde olması takdir gördü. Etkinlikte özel öğrencilerin eserleri de sergilendi.
Tunahan Ünsal