Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Bigaspor Afacanlarından Afrin şehitleri için mevlit

Bigaspor Afacanlar Taraftar Grubu

Bigaspor Afacanlar Taraftar Grubu tarafından Bigaspor Tesislerinde, Afrin Şehitlerine Mevlit ve dua programı düzenlendi.

Afrin’de sınır ötesi harekatta bulunan Mehmetçiklerimiz ve polislerimiz için mevlit düzenleyen Bigaspor Taraftar Grubu Afacanlar, herkesin taktirini topladı.

 “AZİZ ŞEHİTLERİMİZİN MEKANLARI CENNET OLSUN”

Afacanlar adına açıklama yapan grup lideri Deniz Öztürk, “Bugün takımımız haftayı bay olarak geçti. Biz de Afacanlar olarak Afrin’de şehit olan asker ve polislerimiz için mevlit okuttuk. Yine maç saatinde bu sefer askerlerimize ve polisimize şükran borcumuzu ödemek adına bu etkinliği düzenledik. Etkinlikte bizim yanımızda olan Kulüp yönetimimize teşekkür ederiz. Aziz şehitlerimizin ruhu Şaad mekanları cennet olsun” dedi

Okutulan mevlide Bigaspor Başkanı Mustafa Durak, As Başkan Arda Bozkurt, Tesisler Sorumlusu Tevfik Başarır, Alt Yapı Sorumlusu Erhan Baş, Doğanlar Yatırım Holding Başkan Yardımcısı ve Biga Ticaret Sanayi Odası Başkanı Şadan Doğan, Bigaspor Müdürü Semih Özmucur, Ak Parti İlçe Başkanı Ahmet Şahin, İlçe Sağlık Müdürü Kıvanç Işık, İyi Parti İlçe Başkanı Tamer Ergün, Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Yöneticileri, Cumhuriyet Halk Partisi Gençlik Kolları Başkanı Burak Yıldırım, Bigaspor Antrenörleri İbrahim Küçük ve Mesut Demir, Afacanlar Taraftar Grubu üyeleri, UltrAslan Biga, Genç Fenerliler üni, ÜniBjk, Bursaspor Taraftar Grubu, Göztepespor Taraftar Grubu ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Bigaspor tesislerinde yapılan mevlidin ardından katılanlara yemek ikramı yapıldı.

Haber Merkezi

Tüm Hakları Saklıdır. | Renowtech