Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Demirtaş ÇASİAD’ın konuğu olacak

“ÇASİAD ile GÜNDEM” toplantılarının

“ÇASİAD ile GÜNDEM” toplantılarının konuğu Sabancı Üniversitesi Finans Kürsü Başkanı, ünlü ekonomist Prof. Dr. Özgür Demirtaş olacak. Prof. Demirtaş Teknoloji, “Türkiye ve Dünya Ekonomisi” başlıklı söyleşi ile düşüncelerini paylaşacak.

13 Mart ÇASİAD ile Gündem toplantısı kapsamında Sabancı Üniversitesi Finans Kürsü Başkanı, ünlü ekonomist Prof. Dr. Özgür Demirtaş’ı ağırlamaya hazırlanan ÇASİAD yönetim kurulu adına açıklamalarda bulunan Başkan Erdal Akarsu; ”ÇASİAD olarak Çanakkale İş Dünyasının tarafsız bir gözle bilgilendirilmesi, hızlı değişen global ve yerel konjektürde İş Dünyasının doğru pozisyonlar alması için çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz. Bu kapsamda 2014 yılından buyana düzenlemeye devam ettiğimiz “ÇASİAD ile GÜNDEM” toplantılarında gerek yerel, gerek ulusal önemli konukları ağırlayarak Çanakkale kamuoyuna tarafsız bir bakış açısı ile bilgilendirmeyi amaçlıyoruz. Prof. Dr. Özgür Demirtaş ekonomi alanında son yıllarda yapmış olduğu tespitler, katıldığı sayısız ulusal program ve yayınları ile Türkiye gündeminde dikkatleri üzerine en fazla çeken ekonomistler arasında yer almaktadır. Prof. Demirtaş’ın son dönemlerde döviz kurları ve faizler, dünya ekonomisindeki gelişmeler ve gelecek senaryoları ile ilgili tespitleri ulusal medyada geniş yer almıştır. 13 Mart Salı günü saat 16:00’da Çanakkale Ticaret Borsası Konferans salonunda gerçekleştirilecek söyleşiye Çanakkale İş Dünyasını bekliyoruz” dedi.

ÇASİAD’ın konuğu olarak “Teknoloji, Türkiye ve Dünya Ekonomisi” başlıklı söyleşinin onur konuğu Prof.Dr.Özgür Demirtaş, sunumunda çarpıcı tespitlerini ve öngörülerini Çanakkale İş Dünyası ile paylaşacak. Prof. Demirtaş 2016 yılının son toplantısına da konuk olarak katılmıştı.

Haber Merkezi

Tüm Hakları Saklıdır. | Renowtech