29 Ocak- 3 Şubat tarihleri arasında Manisa’da gerçekleştirilen 8-9 yaş Kış Kupası Tenis turnuvasında 9 yaş kategorisinde ilimizi temsil eden başarılı sporcumuz Ayşe Ela Palat, Ana Tablo kategorisinde birinci olmayı başardı.
Türkiye Tenis Federasyonun 2018 yılı faaliyet programında yer alan 8-9 yaş Kış Kupası turnuvası Manisa Tenis Dağcılık Spor Kulübü Tenis kortunda düzenlenen turnuvada başarılı sporcumuz Ayşe Ela Palat, Ana Tablo kategorisinde karşılaştığı rakiplerini saf dışı bırakarak turnuvadan ilimize Birinci olarak madalya ile dönmeyi başardı.
Çanakkale Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü de başarılı sporcu Ayşe Ela Palat’ı ve Başarılı Antrenör Ayça Türkmen’i tebrik ederek katılacakları şampiyonalarda da başarılarının devamını diledi.
Haber Merkezi