Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

TYSD’den hastaneye bağış

Türkiye Yardım Sevenler Derneği

Türkiye Yardım Sevenler Derneği Çanakkale Şubesi tarafından hastanemize 2 adet odiometri cihazı (Kulak İşitme Ölçüm cihazı) ve 1 adet timponometri (Kulak basıncını ölçen cihaz) cihazı bağışlandı.

Çanakkale Mehmet Akif Ersoy Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Yusuf İlker Çömez, TYSD Başkanı Seval Berkup’a yaptıkları yardımdan dolayı teşekkürlerini dile getirirken plaket takdimi de gerçekleştirildi. TYSD Başkanı Seval Berkup yaptığı açıklamada “Cumhuriyetin ilk yıllarında 1928’de kurulan, Atatürk’ün isimlendirdiği Türkiye Yardım Sevenler Derneği, bu yıl kuruluşunun 90. Yılını kutlayacak. Biz de Çanakkale TSYD Şubesi olarak 90. Yıl anısına Çanakkale halkına güzel bir hizmet sunmak istedik. Mehmet Akif Ersoy Çanakkale Devlet Hastanesi Başhekimi Sayın Yusuf İlker Çömez ile ilgili görüşmeler sonucunda kulak burun boğaz polikliniğinde en çok ihtiyaç duyulan 2 adet odiometri, 1 adet timponometri alınmasına yönetim olarak karar verdik ve gerçekleştirdik. Bu güzel hizmeti yapmamıza katkıda bulunan yardım seven dostlarımıza ve hayırsever bağışçılarımıza sizler ve yönetim adına teşekkür ederim.” dedi.

KBB Uzmanları Op. Dr. Naci Hasanefendi ve Op. Dr. Altuğ Özağaç, dernek yönetimine cihaz hakkında bilgilendirme yaparak son teknoloji modern bir cihaza sahip olmalarını sağladıkları için teşekkür ettiler.

Tüm Hakları Saklıdır. | Renowtech