14 Şubat Dünya Öykü günü kapsamında Pan Görsel Kültür Derneği’nde ‘Biri Seni Yazıyor’ isimli bir etkinlik gerçekleştirilecek.
14-Şubat Öykücü-Yazar Özcan Karabulut’un yıllar önce önermesiyle tüm Türkiye’de ve ardından dünyada “Öykü Günü” olarak kabul edildi. Bu yıl Pan Görsel Kültür Derneğinde öykü okumalarını Yazar Reyhan Yıldırım yapacak.
Programda Dünya Öykü Günü üzerine bir konuşma gerçekleştirdikten sonra kitap haline getirilmiş öyküler okuması da yapılacak. Etkinlik, 14 Şubat günü, Mersin Dede Sokak, Pan Görsel Kültür Derneği’nde saat 18:00’de başlayacak.
Haber Merkezi