Çanakkale Belediyesi kültür etkinlikleri kapsamında Fırat Tanış ve Sevinç Erbulak’ın sahne aldığı “Ayrılık” isimli oyunu izleyici ile buluşturdu.
“Ayrılık” ÇOMÜ İÇDAŞ Kongre Merkezi’nde sahnelendi. Çanakkaleli tiyatro severler oyuna yoğun ilgi göstererek salonu doldurdu. 20.00’de başlayan oyun yaklaşık bir buçuk saat sürdü. Boşanmış bir çiftin, boşanmalarından 1 yıl sonra bir araya gelerek ilişkilerini, kendilerini ve yaşamlarını sorgulamalarını anlatan oyun, izleyenleri eğlendirdi.
Her insanın kendinden bir parça bulabileceği oyunda, Sevinç Erbulak ve Fırat Tanış, beğeni aldı. Oyunun sonunda Belediye Meclis Üyesi Mustafa Kurt, oyunculara Çanakkale Seramiği hediye etti.
Yıldız Sağlam