Çanakkale Kick Boks takımı, 08 – 14 Ocak 2018 tarihleri arasında Antalya’da düzenlenen Türkiye Açık Kick Boks Şampiyonasına katılarak 1 altın 2 gümüş ve 3 bronz madalya kazandı.
Antalya’da düzenlenen Türkiye Açık Kick Boks Şampiyonasında ilimizi temsilen katılan Çanakkale Kick Boks takımının başarılı sporcuları şampiyonada gösterdikleri üstün performans ile İlimize madalyalarla dönmeyi başardı. Şampiyonada Sporcularımız Fatma Nur Ozar, Büyükler Light contact branşında +70 kg Türkiye Birincisi ve Büyükler Kick light branşında +70 kg Türkiye üçüncüsü, Uğur Aydemir Büyükler Point Fighting branşında 94 kg Türkiye ikincisi ve Büyükler Kick Light branşında 94 kg Türkiye ikincisi, Ece KILIÇ Gençler Light contact branşında +70 kg Türkiye üçüncüsü, Mehmet İhsan Derme Büyükler Point Fighting branşında 63 kg Türkiye ikincisi olmayı başardılar. Antalya’da yapılan Şampiyona ile ilgili açıklama yapan Çanakkale Kick Boks İl Temsilcisi Serkan Bozacı şunları ifade etti; “Öncelikle Ring de özveriyle mücadele eden başarılı sporcularımızı tebrik ediyorum, Bizlerden hiçbir zaman desteklerini esirgemeyen Çanakkale Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdür Vekilimiz Sedat Bektaş’a ve personeline çok teşekkür ediyorum.”
Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü de yaptığı açıklamada Çanakkale Kick Boks takımının başarılı sporcularını ve Antrenörü Leyla İnci Bozacı’yı tebrik ederken bundan sonraki katılacakları şampiyonalarda başarılarının devamını diledi.
Haber Merkezi